Ansøg om oprettelse af en erhvervskonto

Kontaktpersoner

Morten KokholmMorten Kokholm Adm. Direktør
morten@hil.dk

54553999

Dennis Friis LyngesenDennis LyngesenSalgschef / Indkøb
dennis@hil.dk

61315644

Steen HansenSteen HansenAdministration
steen@hil.dk

97125644

Flemming Nørgaard Nielsen Flemming Nielsen Sælger / indkøb
flemming@hil.dk

30291594

Claus JensenClaus Jensen Sælger
claus@hil.dk

61387407

Michael Vendelbo ChristensenMichael Christensen Sælger
michael@hil.dk

51531382

Nicki KristensenNicki Kristensen Sælger
nicki@hil.dk

51409491

Preben VesteragerPreben Vesterager Sælger
preben@hil.dk

61508294

Asbjørn LærkeAsbjørn LærkeSælger
asbjorn@hil.dk

61508441

Patrick HansenPatrick Hansen Salgselev
patrick@hil.dk

78799307

Rikke AndersenRikke AndersenVaremodtagelse / Forsendelse
rikke@hil.dk

40195644

Søren JakobsenSøren Jakobsen IT / Web
soeren@hil.dk

31588010

Susanne WagnerSusanne Wagner Bogholder
susanne@hil.dk

78799304

Bettina Uldall KylkjærBettina Uldall Kylkjær Kontorelev
bettina@hil.dk

96260554



Sådan finder du Herning Industri Lager A/S


97 12 56 44
@

Åbningstider

Mandag til torsdagKl. 07:00 - 16:30FredagKl. 07:00 - 14:30
Udenfor vores normale åbnings- tider, kan du ringe til ovenstående nummer, hvor du vil få oplyst nummeret til vagttelefonen.