Ansøg om oprettelse af en erhvervskonto

Kontaktpersoner

Steen HansenSteen HansenDirektør
steen@hil.dk

97125644

Dennis Friis LyngesenDennis LyngesenSalgschef / Web
dennis@hil.dk

61315644

Flemming Nørgaard Nielsen Flemming Nielsen Internt salg / indkøb
flemming@hil.dk

30291594

Morten KokholmMorten Kokholm Eksternt salg
morten@hil.dk

54553999

Claus JensenClaus Jensen Butik / lager
claus@hil.dk

61387407

Michael Vendelbo ChristensenMichael Christensen Butik / lager
michael@hil.dk

51531382

Nicki KristensenNicki Kristensen Butik / lager
nicki@hil.dk

51409491

Preben VesteragerPreben Vesterager Butik / lager
preben@hil.dk

61508294

Asbjørn LærkeAsbjørn LærkeButik / lager
asbjorn@hil.dk

61508441

Rikke AndersenRikke Andersenlager
rikke@hil.dk

40195644

Susanne WagnerSusanne Wagner Bogholder
susanne@hil.dk

78799304

Bettina Uldall KylkjærBettina Uldall Kylkjær Kontorelev
bettina@hil.dk

96260554



Sådan finder du Herning Industri Lager A/S


97 12 56 44
@

Åbningstider

Mandag til torsdagKl. 07:00 - 16:30FredagKl. 07:00 - 14:30
Udenfor vores normale åbnings- tider, kan du ringe til ovenstående nummer, hvor du vil få oplyst nummeret til vagttelefonen.