Kontaktpersoner

Steen HansenSteen HansenDirektør
steen@hil.dk

97125644

Dennis Friis LyngesenDennis LyngesenSalgschef / Web
dennis@hil.dk

61315644

Flemming Nørgaard Nielsen Flemming Nielsen Internt salg / indkøb
flemming@hil.dk

78799308

Claus JensenClaus Jensen Butik / lager
claus@hil.dk


Michael Vendelbo ChristensenMichael Christensen Butik / lager
michael@hil.dk

78799305

Nicki KristensenNicki Kristensen Butik / lager
nicki@hil.dk

78799309

Morten KokholmMorten Kokholm Eksternt salg
morten@hil.dk

54553999

Asbjørn LærkeAsbjørn LærkeButik / lager
asbjorn@hil.dk

97125644

Holger Haubjerg MadsenHolger H. Madsen Hydraulik
holger@hil.dk

78799307

Marcus NykjærMarcus Nykjær Elev
marcus@hil.dk

78799301

Susanne WagnerSusanne Wagner Bogholder
susanne@hil.dk

78799304



Sådan finder du Herning Industri Lager A/S


Nyhedsbrev

Tilmeld dig vores nyhedsbrev og modtag nyheder og gode tilbud direkte i din mailboks.
97 12 56 44
@

Åbningstider

Mandag til torsdagKl. 07:00 - 16:30FredagKl. 07:00 - 14:30
Udenfor vores normale åbnings- tider, kan du ringe til ovenstående nummer, hvor du vil få oplyst nummeret til vagttelefonen.