Din indkøbskurv

Antal varer: 0
DKK 0,00
Menu(0)
97 12 56 44
@

Åbningstider

Mandag til torsdagKl. 07:00 - 16:30FredagKl. 07:00 - 14:30
Udenfor vores normale åbnings-
tider, kan du ringe til ovenstående nummer, hvor du vil få oplyst nummeret til vagttelefonen.
Kuglelejer • Kileremme • Værktøj • Tekniske artikler • El-værktøj • Hydraulik

Grundet Coronavirus har vi svært ved at imødekomme efterspørgslen på sprit, masker osv.
Outlet - Restsalg
Slut med at falde i ledningen...
NYHED: Bacho heavy-duty metal opbevaringskasser
Optrel Crystal 2,0 Svejsehjelm Sølv. FØR DKK 5.135,00 - NU KUN DKK 3.998,00




Kontaktpersoner

Steen HansenSteen Hansen Indehaver
steen@hil.dk

97125644

Lars Neigaard Lars Neigaard Indehaver
lars@hil.dk

97125644

Dennis Friis LyngesenDennis Lyngesen Indehaver / Salgschef
dennis@hil.dk

 61315644

Flemming Nørgaard Nielsen Flemming Nielsen Internt salg / indkøb
flemming@hil.dk

78799308

Claus JensenClaus Jensen Butik / lager
claus@hil.dk


Michael Vendelbo ChristensenMichael Christensen Butik / lager
michael@hil.dk

78799305

Morten KokholmMorten Kokholm Salg
morten@hil.dk

 54553999

Asbjørn LærkeAsbjørn LærkeButik / lager
asbjorn@hil.dk

  97125644

Hans LassenHans Lassen Lager / forsendelse
hans@hil.dk

97125644

Susanne WagnerSusanne Wagner Bogholder
susanne@hil.dk

78799304

Bente HansenBente Hansen Kreditor bogholder
bente@hil.dk

78799300

Holger Haubjerg MadsenHolger H. Madsen Hydraulik 
holger@hil.dk

78799307

Allan HansenAllan Hansen Lager og logistik
allan@hil.dk

97125644

Torben MørupTorben Mørup Reperatør værktøj

 

Hartvig ChristiansenHartvig Christiansen Chauffør

 



Sådan finder du Herning Industri Lager


Herning Industri Lager A/S - Cypresvej 6 - 7400 Herning CVR: 58506710 - Tlf. +45 97 12 56 44 - mail@hil.dk

Alle priser i vores webshop vises ex moms. Hvert varekort viser desuden pris inkl. moms.